top of page
Moderní obývací pokoj Renoma Real

Naše služby

Přemýšlíte, jak nejlépe prodat vaši nemovitost? Nebuďte na to sami. Zajistíme dokonalý průběh celého procesu. Postaráme se o cokoliv, tak abyste svou nemovitost prodali co nejvýhodněji. Nemovitost připravíme k prodeji, zajistíme efektivní propagaci, postaráme se o komunikaci se zájemci, prověříme jejich schopnost financování, společně vyřešíme černou stavbu i jinou administrativu, zajistíme perfektní právní servis a budeme s vámi až do přepisu energií a předání klíčů novému majiteli.

Šetřete svůj čas, energii i peníze a starosti nechte na nás.

IMG_0534.jpg

Prodej nemovitostí

Tvoříme individuální prodejní strategie, které fungují. Vaši nemovitost prodáme v domluveném čase za nejvyšší cenu.

Jak toho dosáhneme, se dočtete níže.

Právní služby

​Členem našeho týmu je zkušená advokátka Mgr. Hana Pavelková. Díky tomu svým klientům zajistíme špičkový právní servis. 

Asistence při koupi

Sníte o novém bydlení, ale nevíte, jak na to? Nebo prostě jen nemáte čas? Postaráme se o všechny nepříjemné a časově náročné záležitosti za vás.

Financování

Spolupracujeme se špičkami v oboru hypotečního poradenství. Kupujícím zajistíme výhodné financování, prodávajícím rychlý a bezpečný obchod.

Dílčí kroky při prodeji nemovitosti

Prodej nemovitosti probíhá v jednotlivých fázích. Každé z nich věnujeme patřičnou přípravu a péči, aby nás postupně dovedly k požadovanému cíli.

Provedeme vás celým procesem prodeje od začátku až do konce. 

Dílčí kroky při prodeji nemovitoti
Wooden Stairs
Empty Room

01

​ÚVODNÍ KONZULTACE

Na první schůzce se budeme bavit o vaší nemovitosti, o vašich potřebách, očekáváních i obavách. Seznámíme vás se systémem naší práce a podmínkami spolupráce.

02

STRATEGIE

Provedeme důkladnou analýzu trhu a stanovíme prodejní cenu. Sestavíme dokonalý mix prodejních a marketingových nástrojů.

03

AKTIVNÍ PROPAGACE

Kromě standardní prezentace na realitních serverech využíváme také placenou propagaci na sociálních sítích. S námi vaše nemovitost rozhodně nezapadne.

04

PRODEJ A PŘEDÁNÍ

Pomůžeme vám vyřídit veškerou administrativu až do posledního kroku. Zajistíme smluvní dokumentaci, komunikaci s úřady i oficiální předání a přepis energií.

ABYCHOM PRODALI VAŠI NEMOVITOSTI ZA NEJVYŠŠÍ CENU, POUŽÍVÁME TYTO NÁSTROJE :

Interiér obývacího pokoje

​PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Profesionální fotografie přilákají oči potenciálních zájemců, ukážou vaši nemovitost v tom nejlepším světle a tím zvýší její atraktivitu. Díky nám nebude vaše nemovitost jen jednou z mnoha.

bottom of page